Apie mobilumo gidą

Keliaujant savo tikslo link visuomet svarbu turėti patikimą palydovą, patarėją. Būtent toks ir yra mobilumo gidas. Tai interaktyvioji, gausi informacijos, patarimų, testų ir žaidimų priemonė - būtent ji padės jums sėkmingai įgyvendinti keliones mokymosi, praktikos ar stažuotės tikslais.

Šią interaktyviąją priemonę sudaro keturios pagrindinės dalys, skirtos mobilumo galimybėms pažinti, pasiruošti mobilumui, turėti informacijos, kaip elgtis nuvykus svetur ir grįžus namo. Gausite visą išsamią informaciją: nuo reikalingų dokumentų iki lagamino turinio, nuo adaptacijos etapų iki nenumatytų atvejų, nuo dokumentų, patvirtinančių Jūsų įgytą patirtį iki patarimų, kaip ieškotis pirmojo darbo.

Pateikta informacija struktūrinta, įdėta testų, žaidimų, kurie padės įdomiau ir lengviau įsisąmoninti informaciją. Kviečiame naudotis mobilumo gidu ir tikimės, kad jis padės žengti tinkama kryptimi!

Ši medžiaga parengta programos "Erasmus +" , kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. “Mobilumo gidas” parengtas, įgyvendinant projektą “Euroguidance“ . Naudoti informacijos šaltiniai: www.euroguidance.lt, www.urm.lt, www.skvc.lt, www.ecc.lt, www.europa.eu, www.europass.lt, www.ec.europa.eu/solvit/index_lt, www.cimo.fi, www.youtube.com.

Kontaktai:
Tel. (+370 5) 261 0592
Faks. (+370 5) 249 7137
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.