Apie mobilumo gidą

Keliaujant savo tikslo link svarbu turėti patikimą palydovą, patarėją. Būtent toks ir yra patarėjas Rokas. Jis bus tavo mobilumo gidas ir padės susigaudyti informacijos, patarimų, testų ir žaidimų priemonių karuselėje, ruošiantis, išvykus ar grįžus iš kelionės mokymosi, stažuotės ar studijų tikslais.

Rokas ves tave per interaktyviąją priemonę, sudarytą iš keturių pagrindinių dalių, skirtos mobilumo galimybėms pažinti, pasiruošti mobilumui, turėti informacijos, kaip elgtis nuvykus svetur ir grįžus namo. Gausi visą išsamią informaciją: nuo reikalingų dokumentų iki lagamino turinio, nuo adaptacijos etapų iki nenumatytų atvejų, nuo dokumentų, patvirtinančių tavo įgytą patirtį iki patarimų, kaip ieškotis pirmojo darbo.

Pateikta informacija papildyta naudingais patarimais, testais ir žaidimais, kurie padės įdomiau ir lengviau įsisąmoninti medžiagą. Keliauk per mobilumo kompasą su patarėju Roku, naudokis jo patarimais ir informacija!

Ši medžiaga parengta programos „Erasmus+“, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. „Mobilumo gidas“ parengtas, įgyvendinant projektą „Euroguidance“. Naudoti informacijos šaltiniai: www.euroguidance.lt, www.urm.lt, www.skvc.lt, www.ecc.lt, www.europa.eu, www.europass.lt, www.ec.europa.eu/solvit/index_lt, www.cimo.fi, www.youtube.com.

Kontaktai:

Tel. (+370 5) 261 0592

El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.